Пошук найбільш оптимальних шляхів вирішення Ваших зовнішньоекономічних задач

Супроводження Ваших зовнішньоекономічних угод з моменту укладання контракту

до випуску товару у вільний обіг

Зменшення до мінімуму витрат на митне оформлення та логістику

Позбавлення Вас від виконання низки формальностей,

пов’язаних з ввезенням товару в Україну, а також вивезенням його за її межі

Митний брокер «БрокСтар» - впевніться в правильності Вашого вибору

Митний брокер «БрокСтар» - послуги по митному оформленню Ваших вантажів

Митний брокер «БрокСтар» - послуги з митного оформлення Ваших вантажів

   Митне оформлення вантажів в будь-якому режимі – досить складна процедура, яка вимагає досконалого знання міжнародного права, українського митного і податкового законодавства та, обов’язково, знання реалій роботи контролюючих органів та структур митниці, регулярного відстеження нововведень митного законодавства і тенденцій в економічній політиці держави.

    Митний брокер - це фахівець з митного оформлення, призваний вберегти Вас від таких труднощів та фінансових втрат, – це комерційна організація, діяльність якої полягає в представленні інтересів підприємства на митниці, а також здійснення операцій по митному оформленню товарів і транспортних засобів від свого імені за дорученням замовника.

   Послуги митного брокера або митно-брокерські послуги - комплекс заходів по митному оформленню та декларуванню вантажів. Вся діяльність митного брокера направлена на оптимізацію строків і витрат як на логістику, так і на оформлення вантажу на митниці.

   Компанія «БрокСтар» Компанія «БрокСтар» спеціалізується на наданні послуг в галузі митно-брокерського обслуговування зовнішньоекономічної діяльності підприємств і організацій України.Ми готові запропонувати Вам повний перелік послуг по митному оформленню товарів,
в тому числі:

З повним і більш детальним переліком Ви можете ознайомитися в розділі «Послуги».

    Наші фахівці з більш ніж 15-ти річним досвідом роботи допоможуть розробити та реалізувати найбільш оптимальну і ефективну схему зовнішньоекономічної діяльності Вашого підприємства. З нашим досвідом роботи й специфікою вантажів, митним оформленням яких ми займалися, Ви можете ознайомитися в розділі «Послуги митного брокера».

   Ми завжди будемо раді допомогти та проконсультувати Вас з будь-яких питань, пов'язаних з оформленням на митниці чи здійсненням зовнішньоекономічної діяльності Вашим підприємством.


Для тих, хто вперше починає займатися зовнішньоекономічною діяльністю

рекомендуємо відвідати розділи:

«Питання що часто задаються» та «Документи для митного оформлення».


    За більш детальною консультацією Ви можете звернутися за телефонами: +38067-965-05-86, +38097-144-53-06, +38095-842-32-50 або будь-яким, зручним для Вас чином в розділі «Контакти».


Останні статті з розділу «Питання що часто задаються»