Митне оформлення електромобілів стає все більш затребуваною послугою в Україні.

  В останні роки, у тому числі й завдяки росту цін на енергоносії, активізувався ринок імпортних електромобілів. Тільки за перше півріччя 2017 року в Україні було розмитнено близько тисячі електромобілів.

  Найбільш популярні марки електричних авто, що імпортуються в Україну це BMWi3, Volkswagen E-Golf, Volkswagen e-up, Nissan Leaf, Ford Focus Electric і звичайно ж Tesla.

  Пожвавленню ринку та збільшенню популярності електрокарів також посприяло скасування мита на імпорт електромобілів з 2016 року.

Тим не менш, для митного оформлення електромобіля в бюджет слід сплатити:

  • акцизний податок – 109,129 євро за одиницю;
  • податок на додану вартість (ПДВ) – 20% від вартості автомобіля.

  Наприклад, якщо ви придбали за кордоном електромобіль за 10 000 євро, то орієнтовна вартість його розмитнення буде становити 2131 євро.

Розмитнення електромобіля Вінниця

  Слід зауважити, що такі податки стосуються тільки «чистих» електричних автомобілів. Для ввезення та розмитнення гібридного авто потрібно буде повністю сплатити акциз, мито та ПДВ.

  Також для реєстрації автомобіля в органах ДАІ необхідно буде одержати сертифікат відповідності про те, що ваш електромобіль може експлуатуватися на дорогах України.

  Компанія «БрокСтар» пропонує послуги з митного оформлення електромобілів для жителів Вінниці та Вінницької області. Крім того, ми також займаємося митним оформленням традиційних авто з бензиновим або дизельним двигуном.