Знищення, руйнування, утилізація. Тульчинський ветсанзавод

   В митний режим «Знищення (утилізація) або руйнування», як правило, заявляються товари, які, перебуваючи під митним контролем, після переміщення їх через кордон України, у силу об'єктивних причин втратили свої якісні характеристики, термін придатності, споживання й не можуть бути поміщені в режим імпорту.

 Тульчинський ветсанзавод пропонує послуги по знищенню та утилізації товарів продуктової групи.

   Знищивши (утилізувавши) неякісний або небезпечний товар під митним контролем власник, таким чином, звільняється від видатків на транспортування його за межі території України, а також від сплати обов’язкових податків і зборів на імпорт.

   Вибір митного режиму є прерогативою власника вантажу, однак тільки митний орган приймає рішення щодо можливості або неможливості розміщення даного товару в режимі «знищення або руйнування» і надає відповідний дозвіл.

   Дозвіл на проведення зазначених операцій у кожному окремому випадку ухвалює керівник підрозділу митного оформлення в зоні діяльності якого перебуває підприємство, яке буде здійснювати операції зі знищення, на підставі заяви поданої власником вантажу або іншою зацікавленою особою, за умови виконання всіх належних процедур щодо заявленого митного режиму.

   До заяви додаються дозволи органів виконавчої влади (екологічна, ветеринарна, санітарно-епідеміологічна й інші відповідні служби), що здійснюють відповідно до їхньої компетенції контроль над товарами, який заявник має намір знищити (утилізувати). Крім того, заявник зобов'язується надати митному органу у встановлений строк документ (акт) про знищення або руйнування товарів, а також інформацію про відходи й залишки, що утворилися в результаті знищення.

   Знищення або руйнування, здійснюється підприємством, яке пройшло атестацію на виконання цих робіт.

   Усі відходи (залишки) підлягають обов'язковому митному оформленню й повинні бути поміщені в митний режим «імпорт», як іноземний товар, ввезений на митну територію України, або підлягають захороненню.

   Відходи можна не заявляти в митний режим, якщо вони знищені повністю (захоронені, спалені і т.д.) і подальше їх використання неможливе. У такому випадку митному органу необхідно надати Акт видалення, який складається підприємством, що здійснили дану процедуру.

   Наша компанія допоможе Вам виконати Всі викладені вище процедури в максимально короткий термін. У нашій зоні діяльності функціонує підприємство, що має всі необхідні документи й проводить знищення товарів продовольчої групи – Тульчинський завод м'ясокісткового борошна (Тульчинський ветсанзавод) - Вінницька обл., м.Тульчин, з яким ми співпрацюємо.