Попередня митна декларація (або ПД) подається в митні органі до моменту ввезення товарів в Україну з метою контролю за доставкою останніх в митницю призначення. Оформлення попередньої декларації при імпорті автомобільним транспортом обов'язкове практично на всі вантажі.

  Постановою Кабінету міністрів України від 21.05.2012 р. №461 затверджено перелік товарів, ввезення яких, і відповідно, оформлення попередньої декларації, здійснюється за умови обов’язкового надання митним органам забезпечення сплати митних платежів, тобто попереднього внесення коштів на рахунок митниці, використання банківських гарантій, або ввезення товарів на умовах конвенцій МДП чи АТА.

  Без оформленої попередньої декларації Ваш вантаж не буде пропущений через кордон, тому про це варто подбати заздалегідь.

Компанія «Брокстар» надає послуги по
оформленню попередніх декларацій на всій території України

  В попередній декларації використовуються лише загальні відомості про вантаж, відомі на момент перетину кордону, ПД дійсна протягом 30 днів з часу її оформлення.

Для оформлення попередньої декларації Вам необхідно надати наступні документи:

  • копію рахунку-фактури (інвойсу);
  • копію пакувального аркушу (за наявності);
  • копію товаротранспортного документу (CMR, коносамент, залізнична накладна, авіаційна накладна);
  • копію картки обліку особи, що здійснює операції з товарами (картки акредитації);
  • найменування товарів, опис, кількість, вага брутто, кількість місць (при відсутності цих відомостей в товаросупровідних документах);
  • назву пункту пропуску (митниці) на кордоні;

  Примітка: Для оформлення ПД на товар, що підпадає під фінансові гарантії, додатково: книжка МДП (Carnet Tir), гарантійний лист банку, або внесення грошових коштів на розрахунковий рахунок митного органу.