Компанія «БрокСтар» надає митно-брокерські послуги на Вінницькій митниці. Наші фахівці, маючи більш ніж 15 річний практичний досвід митного оформлення вантажів у всіх митних режимах, з легкістю допоможуть Вам розібратися у всіх нюансах і тонкощах митного оформлення, як традиційних експортно-імпортних операцій, так і порівняно складних зовнішньоекономічних задач, таких як:

   В своїй практиці ми займалися митним оформленням широкого спектру товарів, просте перерахування яких зайняло б кілька сторінок, ось тільки деякі з них:

   Однак, послуги митного брокера не обмежуються лише безпосередньо митним оформленням вантажів.

   Під митним оформленням «під ключ» розуміється, за бажанням замовника, взяття на себе митним брокером зобов’язань по повному супроводженню зовнішньоекономічної угоди від підготовки контрактів і товаросупровідної документації до випуску вантажу у вільний обіг. У цьому розділі ви можете ознайомитися з повним переліком послуг, які надаються нами.

   Знання всіх тонкощів законодавства, розуміння правил оформлення, вміння обрати потрібний митний режим – все це гарантує митне оформлення Ваших вантажів з мінімальними втратами часу та коштів.


Усе це, а також багато чого іншого, до Ваших послуг у компанії «Брокcтар»