Митне оформлення у Вінниці та Вінницькій області – основний вид діяльності компанії «БрокСтар».

   Митне оформлення вантажів являє собою сукупність дій або формальностей, які підлягають виконанню відповідними особами та митним органами з метою дотримання вимог законодавства, необхідних для випуску товарів у вільний обіг. Простіше кажучи, митне оформлення – це виконання дій, необхідних для пропуску Ваших товарів та транспортних засобів через кордон.

  У повсякденному вжитку застосовують також синоніми - «декларування вантажу», «митне очищення», а також жаргонні - розмитнення, «замитнення».

  В залежності від того, ким здійснюється переміщення товарів, а також митного режиму в який декларуються ті чи інші товари, залежить місце їх митного оформлення. Митне оформлення товарів, що належить юридичним особам, може проводитись в будь-якій митниці України, оформлення товарів фізичних осіб здійснюється на кордоні (за винятком товарів позицій 8701-8707, 8711, 8716 УКТЗЕД, тобто транспортних засобів, що підлягають реєстрації в органах ДАІ).

  Оформлення вантажу на митниці починається з моменту пред’явлення декларантом митної декларації, документів для проведення оформлення, а також самих товарів. Вантаж повинен бути задекларований не пізніше, ніж на протязі 10 днів з моменту його доставки в митницю призначення або розміщений на складі тимчасового зберігання чи складі митниці.

Митне оформлення вантажів у м.Вінниця

  Одним з головних етапів митного оформлення є декларування товарів, тобто заявлення точних і достовірних відомостей про товари, мету їх переміщення через митний кордон України, а також інших відомостей, необхідних для проведення митного контролю.

  Під час проведення митного оформлення вантажів здійснюється перевірка відповідності відомостей, заявлених в митній декларації, поданим документам, правильність класифікації товарів згідно УКТЗЕД, визначення країни походження, митної вартості товарів, застосування тарифних та нетарифних обмежень та нарахування платежів. Митниця має право впевнитись в фактичній наявності і відповідності товарів декларації та товаросупровідним документам шляхом проведення огляду. Оформлення вантажу на митниці завершується, як правило, на протязі 4-х годин з моменту подання декларації, а також всіх необхідних документів і відомостей.

  Однак, на практиці, далеко не все так просто. Митне оформлення кожного вантажу вимагає індивідуального підходу, досконалих знань митного, податкового і валютного законодавства України нюансів оформлення цілої низки документів, вміння взаємодіяти з митними та іншими контролюючими органами. В залежності від митного режиму, в який розміщується той чи інший товар, особливостей його переміщення через митний кордон України, визначається оптимальна схема його митного оформлення, порядок подачі та заповнення документів, нарахування митних платежів, виконання заходів нетарифного регулювання і т.д.

   Професійно підійти до цього питання може лише митний брокер. До його послуг звертаються більшість компаній після елементарних підрахунків впевнившись у вигодах такої співпраці.

  Високий рівень професіоналізму наших співробітників, доскональне знання зовнішньоекономічного законодавства, багаторічний досвід роботи на ринку дозволяють компанії «БрокСтар» запропонувати Вам митне оформлення вантажів будь-якої складності. З досвідом нашої роботи можна ознайомитися в розділі «Послуги митного брокера».