Компанія «БрокСтар» готова запропонувати послуги митного брокера підприємствам м.Одеса й Одеської області.

  Територіально наше підприємство знаходиться на транзитному маршруті з Європи в Одесу - автодорога М12, яка зв'язує захід і схід України. Це дає можливість нам, як митному брокерові, оформляти всі вантажі, що йдуть із Одеси в Європу й зворотному напрямку.

Послуги митного брокера в Одесі можуть включати досить широкий перелік, ось тільки деякі з них:

  Митний брокер компанія «БрокСтар», надає своїм клієнтам не просто послуги по митному оформленню вантажів, а повний комплекс робіт по підготовці зовнішньоекономічної поставки підприємства - від допомоги в підготовці зовнішньоекономічного контракту до одержання дозвільних документів для імпорту або експорту вантажу.

  Крім того ТОВ «БрокСтар» може виступити з доручення клієнта технічним імпортером або експортером вантажу, а також надати послуги комісіонера.

Хотілося б, сформулювати основні критерії при виборі митного брокера, як в Одесі, так і в будь-якому іншому регіоні україни:

  • вибрати митного брокера й укласти з ним договір бажано до моменту ввозу або вивозу товару, а ще краще – на етапі попередніх переговорів і підписання контракту з Вашими закордонними партнерами;
  • віднесіться відповідально до Вашого вибору, якісні послуги митного брокера в Одесі, як і будь-які інші, не можуть коштувати занадто дешево;
  • бути відвертим і не приховувати будь-яку інформацію, що стосується Вашої зовнішньоекономічної угоди. Професійний митний брокер точно не буде «зливати» деталі угоди Вашим конкурентам, а незнання всіх нюансів може завдати шкоди, як клієнтові, так і самому брокерові.

Вдалих Вам зовнішньоеокномічних угод та їх митного оформлення !