Один з основних напрямків нашої діяльності – розмитнення авто в Одесі. Вирішили придбати авто з Європи чи США, але все ще сумніваєтеся?

    В мережі Інтернет, в тому числі й на нашому сайті, є безліч інформації стосовно пригону й розмитнення авто. Повторюватися немає сенсу, тому нижче просто наведемо короткий перелік відповідей на питання, що стосуються митного оформлення авто в Одесі, які найчастіше турбують наших клієнтів:

Які авто заборонені до «розмитнення»?

    Легковий автомобіль повинен відповідати екологічному класу Євро-2 і вище, вантажний автомобіль – Євро-5 і вище. Заборонені для ввезення в Україну авто виробництва Російської Федерації.

На якому етапі потрібно тримати зв'язок з митним брокером?

    Чим раніше ви зв'яжетесь з митним брокером, тим буде краще, — в ідеалі до купівлі авто за кордоном. Досвідчений митний брокер допоможе вам уникнути помилок при купівлі авто, необґрунтованого підвищення митної вартості та простоїв на кордоні.

Які документи потрібні для розмитнення авто в Одесі?

    З документів вам потрібно буде Ваш паспорт і код, купча (рахунок) на авто, транзитний техпаспорт, доручення (якщо авто переганяє довірена особа). Детальніше про документи можна почитати в статті: «Перелік документів для розмитнення авто».

Які документи я отримаю після митного оформлення і куди йти далі?

    Після оформлення ви отримаєте на руки митну декларацію, свідоцтво для реєстрації в МРЕО, купчу та технічний паспорт на авто з відмітками митниці. Далі необхідно провести сертифікацію Вашого авто і постановку на облік в МРЕО.

Скільки часу займає розмитнення авто в Одесі?>

    Термін розмитнення авто у нас, як правило, не перевищує 4-х годин з часу заїзду авто на митний термінал.

Як самостійно підрахувати вартість розмитнення авто в Одесі?

Послуги розмитнення авто в Одесі

    Вирішили купити авто в Європі чи США та хочете знати податки? Ви можете самостійно розрахувати суму митних платежів для митного оформлення авто в Одесі з допомогою калькулятора на нашому сайті по посиланню: «Калькулятор розмитнення авто».

    Для цього необхідно знати наступні характеристики авто:

  • вартість авто, врахуйте що митниця може вимагати звіт експерта для підтвердження вартості вашого автомобіля або самостійно її скоригувати;
  • тип двигуна: бензин, дизель, гібрид, електромобіль;
  • об'єм двигуна;
  • рік випуску автомобіля.    Залишились запитання? Телефонуйте! Для безкоштовної консультації по нюансах оформлення вашого автомобіля на митниці, а також розрахунку вартості розмитнення авто в Одесі Ви також можете звернутися до наших фахівців телефонами: +38 067 965-05-86 (Viber, WhatsApp), +38 097 144-53-06 (Viber, WhatsApp), +38 095 842-32-50.