Розмитнення авто в Одесі - один з основних напрямків нашої діяльності. Вирішили придбати авто з Європи чи США, але все ще сумніваєтеся?

    В мережі Інтернет, в тому числі й на нашому сайті, є безліч інформації стосовно пригону й розмитнення авто в Одесі. Повторюватися немає сенсу, тому нижче просто наведемо короткий перелік відповідей на питання, що стосуються митного оформлення авто в Одесі у 2024 році, які найчастіше турбують наших клієнтів:


Які авто заборонені до розмитнення?

    Як і раніше, легковий автомобіль повинен відповідати екологічному класу Євро-2 і вище, вантажний автомобіль – Євро-5 і вище. Заборонені для ввезення в Україну авто виробництва Російської Федерації та які перебували там обліку.


На якому етапі потрібно тримати зв'язок з митним брокером?

    Чим раніше ви зв'яжетесь з митним брокером, тим буде краще, — в ідеалі до купівлі авто за кордоном. Досвідчений митний брокер допоможе вам уникнути помилок при купівлі авто, необґрунтованого підвищення митної вартості та простоїв на кордоні.


Які документи потрібні для розмитнення авто в Одесі?

    З документів вам потрібно буде Ваш паспорт і код, купча (рахунок) на авто, транзитний техпаспорт, доручення (якщо авто переганяє довірена особа). Детальніше про документи можна почитати в статті: «Перелік документів для розмитнення авто».


Які документи я отримаю після митного оформлення і куди йти далі?

    Після оформлення ви отримаєте на руки митну декларацію, свідоцтво для реєстрації в МРЕО, купчу та технічний паспорт на авто з відмітками митниці. Далі необхідно провести сертифікацію Вашого авто і постановку на облік в МРЕО.


Скільки часу займає розмитнення авто в Одесі?

    Термін розмитнення авто у нас, як правило, не перевищує 4-х годин з часу заїзду авто на митний термінал.


Як самостійно підрахувати вартість розмитнення авто в Одесі?

Послуги розмитнення авто в Одесі

    Вирішили купити авто в Європі чи США та хочете знати податки? Ви можете самостійно розрахувати суму митних платежів для митного оформлення авто в Одесі з допомогою калькулятора на нашому сайті по посиланню: «Калькулятор розмитнення авто».


    Для цього необхідно знати наступні характеристики авто:

  • вартість авто, врахуйте що митниця може вимагати звіт експерта для підтвердження вартості вашого автомобіля або самостійно її скоригувати;
  • тип двигуна: бензин, дизель, гібрид, електромобіль;
  • об'єм двигуна;
  • рік випуску автомобіля.Залишились запитання? Телефонуйте!

Консультації щодо порядку розмитнення авто в Одесі та підрахунку суми митних платежів безкоштовні.