Розмитнення авто з Польщі. Зразки документів для розмитнення польського авто в Україні

Митні документи
Оновлено: 07 січ 2024
Розмитнення авто з Польщі, зразки документів

   Розмитнення авто з Польщі в Україні досить популярна послуга нашої компанії й ось чому.

   Польща - це одна з основних європейських держав з якої ввозяться автомобілі в Україну. Ця держава приваблює велику кількість транспортних засобів з усієї Європи і тут можна придбати високоякісні авто як європейських, так і японських виробників.

   Близькість географічного розташування, незначні мовні перешкоди й великий вибір моделей є основними перевагами покупки та розмитнення автомобіля з Польщі. Одним з мінусів придбання авто в Польщі є ризик покупки автомобіля зі скрученим пробігом або битого, тому ретельно перевіряйте автомобіль перед покупкою. Безліч інформації про історію вашої машини, якщо вона була зареєстрована в Польщі, можна довідатися з Офіційного реєстру авто перейшовши по посиланню: https://historiapojazdu.gov.pl.


Які документи потрібні для розмитнення авто з Польщі в Україні?

   Для ввезення та подальшого розмитнення авто з Польщі в Україні потрібні наступні документи: договір купівлі-продажу (купча), польський тимчасовий (транзитний) техпаспорт, Decyzja - довідка про зняття авто з реєстрації.


Зразок польського тимчасового тех.паспорта:

Польський тимчасовий тех.паспорт на автомобіль Польський тимчасовий тех.паспорт на автомобіль (зворот)

Зразок польського постійного тех.паспорта:

Польський постійний тех.паспорт на автомобіль Польський постійний тех.паспорт на автомобіль

Зразок польського договору купівлі-продажу (купчої) на авто:

Польська купча на автомобіль

   Однією з особливостей митного оформлення авто з Польщі є необхідність отримання Decyzja - довідки про зняття автомобіля з обліку, яки видається разом з тех.паспортом і номерами.


Зразок польської довідки про зняття з обліку (Decyzja):

Польська довідка про зняття з обліку (Decyzja)

   Також при виїзді на польській митниці у вас будуть вимагати європейську митну декларацію SAD, зразок якої наведено нижче:


Зразок польської митної декларації (SAD):

Польська митна декларація (SAD)

   На ринку Польщі можна зустріти також автомобілі, привезені з інших країн на продаж і не поставлені на облік у Польщі. В основному, такі автомобілі ввозяться з Німеччини. Майте на увазі, щоб розмитнити такий автомобіль із Польщі в Україні, на нього повинна бути дійсна страховка й не прострочені номери. В протилежному випадку вам доведеться ставити авто на облік у Польщі або везти його в Україну на лафеті (автовозі).

   В цілому розмитнення авто з Польщі, при наявності всіх необхідних документів, не викликає складнощів. Ви завжди можете зв'язатися з нашими співробітниками для одержання інформації про порядок митного оформлення такого авто в Україні: