Розмитнення авто в Миколаєві – одна з популярних послуг, що надаються нашою компанією. Мрієте придбати авто з Європи, США, Грузії, Кореї, Канади і т.д.? Тоді вам не обійтись без митного брокера.


Митні платежі при розмитненні авто в Миколаєві:

    Митні платежі нараховуються згідно Митного та Податкового Кодексів України. Мито в розмірі 10% від митної вартості авто, акцизний збір згідно з формулою та ПДВ в розмірі 20% від суми митної вартості авто, мита та акцизу. Для орієнтовного розрахунку суми митних платежів можна скористатися «Онлайн калькулятором розмитнення авто» на нашому сайті. Врахуйте, що митниця може вимагати звіт експерта для підтвердження вартості вашого авто.Документи для митного оформлення авто в Миколаєві:

    Для розмитнення авто в Миколаєві вам знадобляться наступні документи:

  • купча або рахунок на транспортний засіб;
  • технічний паспорт на автомобіль;
  • паспорт та код власника авто;
  • доручення на покупку, якщо автомобіль купує довірена особа;
  • документи про зняття авто з обліку в країні реєстрації, в залежності від країни реєстрації вони різні - Decyzja – для Польщі, Pazyma – для Литви, і т.д.
Митне оформлення авто в Миколаєві

    Для в'їзду авто в Україну та послідуючого його розмитнення в Миколаєві вам необхідно зв'язатися з митним брокером. Він підготує попередню декларацію на авто, без якої вас не пропустять в Україну. Звертаємо вашу увагу на те, що для оформлення попередньої декларації ви повинні сплатити митні платежі на рахунок митниці в повному об'ємі.


    Після в'їзду в Україну у вас є 10 днів, щоб доїхати до внутрішньої митниці та провести завершальне оформлення. До вашого приїзду митний брокер готує висновок по вартості авто. Після митного оформлення авто в Миколаєві ви отримуєте митну декларацію, документи з відмітками митниці та свідоцтво для реєстрації авто в органах МРЕО.


    По всім питанням розмитнення авто в Миколаєві, розрахунку обов'язкових податків, особливостей оформлення документів для розмитнення авто Ви можете безкоштовно проконсультуватися в наших фахівців телефонами: