Послуги по розмитненню авто в Черкасах - один з напрямків діяльності нашої компанії. Ми займаємося митним оформленням авто наших клієнтів з метою подальшої постановки їх на облік та вільного використання на території України.

Скільки коштує розмитнення авто в Черкасах?

   Для користування автомобілем на території України ви обов'язково повинні сплатити податки - митні платежі, які розраховуються на підставі Митного та Податкового Кодексів і залежать від року виготовлення авто, типу двигуна - бензин, дизель, електромобіль та вартості авто. Ви можете самостійно підрахувати митні платежі для розмитнення авто в Черкасах з допомогою калькулятора у нас на сайті - Калькулятор Розмитнення авто 2021, або звернутися до наших фахівців.

Де відбувається розмитнення авто?

   Ви можете здійснити митне оформлення вашого авто, як в Черкасах, так і в будь-якому зручному для місці по всій території України, незалежно від місця проживання чи прописки.

Які документи будуть необхідні для розмитнення авто в Черкасах?

   Для оформлення попередньої декларації для в'їзду вашого авто в Україну надішліть нам копії наступних документів:

  • технічний паспорт на автомобіль;
  • купча (рахунок, договір купівлі-продажу);
  • довідка про зняття з обліку авто;
  • паспорт (перша, друга сторінка, а також сторінка з пропискою);
  • індивідуальний податковий номер.

   Для митного оформлення авто в Черкаській митниці додатково потрібні будуть:

  • акт митного огляду з кордону;
  • звіт експерта по вартості авто (робить митний брокер).

Як відбувається митне оформлення авто в Черкасах?

   До в'їзду авто в Україну вам необхідно надіслати митному брокеру вищевказані документи, а також сплатити митні платежі на депозитний рахунок митниці. Після оформлення брокером попередньої декларації та в'їзду вашого авто в Україну у вас є 10 днів, для того щоб звернутися у внутрішню митницю та оформити авто остаточно. Після заїзду авто на внутрішню митницю ми надаємо для оформлення митну декларацію, документи на авто, а також звіт експерта по вартості авто. Після розмитнення вашого авто в Черкасах ви отримуєте митну декларацію на авто, а також документи з відмітками митниці. Далі ви можете звернутися в сервісний центр МВС (МРЕО) для постановки вашого авто на облік в Україні.

   Наші митні брокери дозволять Вам не вникати в специфіку та складнощі проходження української митниці, а також дозволять уникнути черг, простоїв та додаткових грошових витрат в процесі розмитнення вашого авто.