Порядок розмитнення авто в Кропивницькому має свої нюанси, тому в цій статті ми зібрали відомості, необхідні потенційному покупцеві авто для проведення його розмитнення в Україні.


Які податки необхідно сплатити в Україні при розмитненні авто в Кропивницькому?

   При ввезенні будь-якого транспортного засобу в Україну сплачуються митні платежі. Для легкових авто сума платежів залежить від віку автомобіля, типу двигуна, об'єму двигуна та його вартості. Ви можете підрахувати суму митних платежів за допомогою калькулятора у нас на сайті: «Калькулятор розмитнення авто», або проконсультуватися у нас.


   Слід звернути увагу на те, що авто має відповідати екологічному класу викидів не нижче Євро2, це повинно бути авто не старше 1998 року випуску, в залежності від виробника.


Порядок в'їзду авто в Україну

   Для ввезення авто на територію України з метою подальшого його розмитнення в Кропивницькому необхідно надати митниці на кордоні номер попередньої декларації (ПД) на автомобіль.


   Тому, в роботі з нашими клієнтами, ми дотримуємося наступного порядку роботи :

  • отримуємо на Viber/WhatsApp/Telegram, копії документів на авто;
  • перевіряємо документи, рахуємо суму митних платежів для сплати в бюджет, готуємо попередню декларацію;
  • надаємо вам суму та реквізити для сплати податків на митницю;
  • після сплати податків оформляємо попередню декларацію та загальну декларацію прибуття на ваше авто;
  • копію оформленої попередньої декларації (ПД) та номер загальної декларації прибуття (ЗДП) висилаємо вам на Viber/WhatsApp/Telegram;
  • на кордоні ви повідомляєте митникам номер ПД і ЗДП та в'їжджаєте в Україну.
Митне оформлення авто Кропивницький

Як відбувається митне оформлення авто в Кропивницькому?

  Завершальний етап розмитнення автомобіля відбувається у внутрішній митниці, сюди ви повинні доставити авто протягом 10 днів з часу в'їзду в Україну.


  Для розмитнення авто в Кропивницькому вам знадобляться документи на авто з відмітками (штампами) прикордонної митниці та акт про проведення огляду на кордоні. У зв'язку з тим, що від вартості авто залежать суми мита та ПДВ для сплати в бюджет, з метою боротьби з заниженням податків, внутрішня митниця вимагає звіт експерта, який підтверджує ринкову вартість авто.


  Якщо вартість оцінки перевищує вартість вашого авто по купчій або рахунку, необхідно буде доплатити різницю в податках між купчою та оцінкою експерта. Для уникнення непорозумінь і доплат під час розмитнення, ми пропонуємо нашим клієнтам послугу попередньої оцінки вартості авто до в'їзду в Україну.


Ваші подальші дії після розмитнення?

  Після митного оформлення авто в Кропивницькому, ви повинні отримати Сертифікат відповідності авто українським стандартам дорожнього руху та екологічним нормам не нижче Євро2. Цей документ потрібний Сервісному центру МВС, і без нього, ви не зможете поставити авто на облік в Україні.


  Далі, разом з документами, отриманими на митниці і сертифікатом відповідності, ви їдете в Сервісний центр для постановки вашого авто на облік в Україні, отримання українських номерів і технічного паспорта.


Що входить в наші послуги по розмитненню авто в Кропивницькому:

  • детальні консультації та рекомендації по вибору авто;
  • попередня оцінка вартості і розрахунок митних платежів;
  • оформлення попередньої декларації для в'їзду в Україну;
  • розмитнення авто в Кропивницькому з видачею всіх необхідних документів для постановки на облік в Україні.