Як розмитнити авто в Херсоні? Ні для кого не секрет, що переважна більшість Українців віддають перевагу покупці авто з Європи через його ціну, експлуатацію по якісних дорогах, сервісне обслуговування і т.д. Що ж необхідно для безпроблемного пригону та розмитнення авто в Херсоні?


    Для початку необхідно визначитися з самим авто. Легковик повинен відповідати екологічним нормам не нижче Євро-2, вантажівка - не нижче Євро-5, а також бути виробленим не в Росії. Врахуйте, що розмитнення авто з бензиновим двигуном обійдеться дешевше ніж з дизельним за аналогічної вартості, року випуску та об’єму двигуна.


Які документи необхідні митному брокеру для розмитнення авто в Херсоні?

    Автомобіль необхідно зняти з обліку і країні реєстрації. Після цього отримати транзитний технічний паспорт та транзитні номери. Також для митного оформлення необхідна купча від продавця (або рахунок, якщо авто купується в салоні чи в юридичної особи). Як правило, українська митниця ретельно перевіряє вартість авто на предмет її заниження, оскільки з неї сплачуються податки. Тому уточняйте в брокера можливість митного оформлення авто за ціною в купчій.


    Отже, для митного оформлення авто в Херсоні необхідні будуть наступні документи: технічний паспорт, купча, ваш паспорт, код, а також доручення, якщо автомобіль приганяє інша особа.


Порядок перетину кордону для розмитнення авто в Херсоні

    Для того, щоб заїхати в Україну на авто для подальшого його розмитнення в Херсоні заздалегідь надішліть митному брокеру документи для підготовки та оформлення попередньої декларації. Для оформлення попередньої декларації Вам необхідно сплатити авансом митні платежі на рахунок митниці в будь-якому банку, тому заздалегідь залиште кошти вашій довіреній особі в Україні або скористайтесь банківською платіжною карткою. Після оформлення попередньої декларації прикордонна митниця «побачить» ваше авто в базі даних і без перешкод пропустить його для подальшого розмитнення його в Україні.


Митне оформлення авто в Херсонській митниці

    З часу перетину кордону у Вас є 10 днів, щоб доїхати до внутрішньої митниці та оформитися остаточно. Після розмитнення ви «отримуєте на руки» документи з відмітками митниці, митну декларацію, свідоцтво для реєстрації в Сервісному центрі МРЕО. Далі необхідно отримати сертифікат відповідності і можна їхати в МРЕО для реєстрації вашого авто в Україні.


    По всім питанням розмитнення авто в Херсоні, попереднього прорахунку митних платежів, нюансів заповнення документів для розмитнення авто Ви можете безкоштовно проконсультуватися в наших фахівців: