«Розмитнення» авто в Вінниці – на сьогоднішній день одна з найбільш популярних послуг, що надаються нами.

  Митне оформлення автомобілів в Україні має багато «підводних каменів», тому підходити до цього питання потрібно зважено й не кваплячись. Бажано прорахувати всі за та проти, можливо ваша поїздка за кордон і розмитнення імпортного авто буде лише зайвою втратою коштів і дешевше придбати бажаний автомобіль в Україні.

  Митне оформлення авто проводитися в будь-якій митниці за бажанням власника. Наша компанія надає послуги по розмитненню автомобілів у Вінниці та Вінницькій області.

  Імпорт автомобілів в Україну, як і будь-якого іншого товару, обкладається податками.

Митні платежі при імпорті авто скадають:

  • мито - 10% від митної вартості авто;
  • акцизний збір (визначається по формулі);
  • податок на додану вартість (ПДВ) – 20 % від суми митної вартості, мита й акцизу.

  З 25 листопада 2018 року набули чинності Закони України 2611-VIII та 2612-VIII про внесення змін в Податковий і Митний Кодекси та ряд інших нормативних актів, що стосуються митного оформлення автомобілів. Цими законами передбачено суттєве зниження ставок акцизного збору, а також спрощення порядку «розмитнення» авто.

  Ставки акцизного збору і мита, а також приклад розрахунку суми митних платежів при ввезенні автомобіля в Україну можна поглянути тут. Також ви можете скористатися калькулятором для розрахунку вартості розмитнення автомобіля.

Поради та рекомендації по ввезенню та митному оформленню авто:

Поради та рекомендації по ввезенню та митному оформленню авто
  • легковий автомобіль повинен відповідати екологічним нормам не нижче Євро-2, вантажні автомобілі, тягачі, автобуси – не нижче Євро-5, при цьому нижня межа віку не обмежена;
  • знижені ставки мита не поширюються на автомобілі виробництва Російської федерації, а також на автомобілі, які ввозяться в Україну з території Російської Федерації чи з окупованої території України;
  • для митного оформлення в Україні транспортний засіб повинен бути знятий з обліку в органах реєстрації країни покупки;
  • «розмитнення» авто, що належить як фізичним, так і юридичним особам може проводитися в будь-якій митниці, незалежно від місця реєстрації чи проживання особи;
  • для в’їзду в Україну з метою подальшого «розмитнення» автомобіля необхідно оформити попередню декларацію зі сплатою фінансової гарантії в сумі митних платежів за автомобіль;
  • після перетину кордону у Вас є, як правило, 10 днів для того щоб доїхати до митниці призначення і провести митне оформлення Вашого авто.

  Для отримання безкоштовної консультації щодо митного оформлення авто в Вінниці, звертайтесь за телефонами: +38 067 965-05-86 (Viber, WhatsApp) - Владимир, +38 097 144-53-06 (Viber, WhatsApp), +38 095 842-32-50 - Руслан.

  Тут ви знайдете повний «Перелік документів для розмитнення авто на митниці 2021».

Деякі з оформлених нами авто в 2021 році: