Чи варто купувати і розмитнювати авто з Чехії?

   Придбання автомобіля в Чехії й подальше його розмитнення в Україні - чудове рішення, оскільки тут ви знайдете великий вибір різноманітних марок й моделей, а також доступні ціни на як на вживані, так і на нові авто. Чеські авто відрізняються своєю високою якістю й надійністю, автомобільні виробники Чехії, такі як Škoda auto, визнані в усьому світі завдяки своїй надійності, комфорту й доступній ціні.

   Чехія відома своїм прекрасним сервісним обслуговуванням автомобілів, яке відрізняється високим рівнем професіоналізму і якістю послуг, тому чеські авто є привабливим вибором для тих, хто шукає надійний транспортний засіб з відмінним співвідношенням ціни і якості.

   Дуже гарний чеський сайт-майданчик для покупки авто це: AAAauto https://www.aaaauto.cz. Тут можна підібрати авто на будь-який найвибагливіший смак.

Послуги митного брокера по розмитненню авто з Чехії

   Розмитнення автомобіля із Чехії в Україні - це процес оформлення й сплати всіх необхідних митних зборів і податків для легального ввезення його в Україну. Розмитнення обов'язкове, якщо ви плануєте зареєструвати автомобіль в Україні й одержати на нього українські номери й тех. паспорт. Ось кілька ключових аспектів, які потрібно врахувати під час розмитнення авто із Чехії в Україні::

  • митні платежі: для розмитнення транспортного засобу в Україні необхідно сплатити мито, акциз і ПДВ, які залежать від року випуску авто, об'єму двигуна, типу двигуна (дизель/бензин/електромобіль), для попередньої оцінки ви можете використати наш калькулятор: «Калькулятор розмитнення авто»;
  • документи: для розмитнення чеського автомобіля в Україні необхідно надати певні документи, їх зразки наведені нижче;
  • технічні вимоги: легковий автомобіль повинен відповідати екологічному стандарту не нижче Євро-2, вантажний - не нижче Євро-5;
  • реєстрація: після розмитнення авто з Чехії вам потрібно пройти сертифікацію й поставити його на облік у Сервісному центрі МВС України (МРЕО) з одержанням українських номерних знаків і тех.паспорта.

Переваги розмитнення авто митним брокером:

  • знання законодавства - брокер добре знайомий з нюансами й правилами митного законодавства, що дозволяє суттєво спростити процес для вас, особливо якщо ви вперше ввозите ваше авто;
  • досвід - брокер має досвід розмитнення і знає як правильно оформити автомобіль із мінімальними витратами для вас;
  • оптимізація - брокер знає, як оптимізувати процес оформлення, що дозволяє суттєво скоротити час очікування;
  • зменшення ризиків - неправильне декларування авто на митниці може привести до штрафів, затримок або навіть його конфіскації, брокер допомагає мінімізувати ризики, оформляючи авто згідно з вимогами законодавства;
  • зручність - оформлення чеського авто на митниці - складна й трудомістка процедура, наймаючи митного брокера, ви звільняєте себе від багатьох турбот і стресу, пов'язаних зі спілкуванням з офіційними особами митниці.

Зразки документів для митного оформлення чеського авто в Україні

   Для розмитнення авто з Чехії в Україні необхідні наступні документи: договір купівлі-продажу, транзитний (тимчасовий) та постійний техпаспорт.


Зразок чеського тимчасового тех.паспорта:

Чеський тимчасовий тех.паспорт на автомобіль Чеський тимчасовий тех.паспорт на автомобіль

Зразок чеського постійного тех.паспорта:

Чеський постійний тех.паспорт на автомобіль Чеський постійний тех.паспорт на автомобіль

Зразок чеського договору купівлі-продажу (купчої) на авто:

Чеська купча на авто
Чеська купча на авто

   Важливо зазначити, що законодавство України, пільги по розмитненню, вимоги до самого авто досить часто змінюються, тому рекомендуємо вам звернутися до наших брокерів для отримання актуальної інформації з приводу розмитнення авто із Чехії.