Статті по митному оформленню та зовнішньоекономічній діяльності: сторінка 13

Статті по митному оформленню

Знищення, руйнування, утилізація. Тульчинський ветсанзавод. Оформлення вантажів в митному режимі знищення на Тульчинському ветсанзаводі

15

Гру
2014
Автор: Адміністратор

Знищення, руйнування, утилізація. Оформлення вантажів в митному режимі знищення

   В митний режим «Знищення (утилізація) або руйнування», як правило, заявляються товари, які, перебуваючи під митним контролем, після переміщення їх через кордон України, у силу об'єктивних причин втратили свої якісні характеристики, термін придатності, споживання й не можуть бути поміщені в режим імпорту.

   Знищивши (утилізувавши) неякісний або небезпечний товар під митним контролем власник, таким чином, звільняється від видатків на транспортування його за межі території України, а також від сплати обов’язкових податків і зборів на імпорт.

Читати далі...

Митне оформлення тимчасового ввезення, тимчасове ввезення – вивезення вантажів

12

Вер
2014
Автор: Адміністратор

Митне оформлення тимчасового ввезення

 Тимчасове ввезення (вивезення) - митний режим, відповідно до якого товари можуть ввозитися на територію України чи вивозитися за ї межі з обов’язковим послідуючим поверненням таких товарів без будь-яких змін чи втрат при нормальних умовах транспортування.

  Митний режим тимчасового ввезення або тимчасового вивезення встановлює вимоги, дотримання яких дозволяє тимчасове використання товарів в Україні, а українських товарів - за межами України, а також звільнення від сплати податків при митному оформленні таких товарів й відсутності заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності.

Читати далі...

Акредитив та його застосування в зовнішньоекономічній діяльності. Види акредитивів.

16

Лип
2014
Автор: Адміністратор

Акредитив

Акредитив або акредитивна форма розрахунків широко застосовуються в зовнішньоекономічній діяльності підприємств. Однією з найактуальніших проблем в ЗЕД підприємства є питання довіри ділових партнерів - учасників зовнішньоекономічної угоди. Ні для кого не секрет, що у випадку неплатоспроможності однієї зі сторін контракту, інша не тільки терпить матеріальні збитки, може також постраждати її ділова репутація на ринку. Крім того, відповідно до законодавства України, несвоєчасне повернення валютної виручки за експортовану підприємством продукцію може привести до накладення на нього санкцій Мінекономіки згідно зі ст.37 Закону України «Про зовнішньоекономічну діяльність».

Читати далі...