Статті по митному оформленню та зовнішньоекономічній діяльності

Статті по зовнішньоекономічній діяльності

Експорт пиломатеріалів з України. Митне оформлення лісоматеріалів і пиломатеріалів.

23

Бер
2016
Автор: Адміністратор
Експорт пиломатеріалів

  Експорт лісоматеріалів і пиломатеріалів з України регулюється Законом України «Про особливості державного регулювання діяльності суб'єктів підприємницької діяльності, пов'язаної з реалізацією й експортом лісоматеріалів».

  Митне оформлення лісоматеріалів має свої нюанси й особливості. Закон дає визначення лісоматеріалів як деревних матеріалів, які утворюються шляхом поділу на частині деревних колод для подальшого їхнього використання або переробки, - код 4403, 4404 згідно УКТЗЕД. Пиломатеріали - пило продукція певних розмірів і якості, яка має, щонайменше, дві плоско-паралельні грані, - код 4407 згідно УКТЗЕД.

Читати далі...

Оформлення експорту товарів. Митне оформлення експорту.

12

Бер
2016
Автор: Адміністратор
Митне оформлення експорту

  Митне оформлення експорту – невід'ємна частина будь-якої зовнішньоекономічної угоди, яка передбачає вивезення товару за межі митної території України.

  Процедуру митного оформлення експорту товарів Ваше підприємство може пройти в будь-якому, зручному для Вас митному органі, по всій території України.

Читати далі...

Порядок заповнення заяви на отримання сертифіката форми EUR.1

25

Січ
2016
Автор: Адміністратор
Заява на отримання сертифіката форми EUR.1

   Державна фіскальна служба своїм листом від 21.01.2016р. №1928/7/99-99-25-02-03-17 роз'яснила вимоги до заповнення заяви на отримання сертифіката форми EUR.1.

   Згідно пункту 3 розділу III наказу Міністерства фінансів України від 18.11.2014 №1142 «Про затвердження Порядку заповнення та видачі митницею сертифіката з перевезення товару EUR.1 …» для отримання сертифіката експортер повинен подати митниці заяву, що містить декларацію.

Читати далі...