Статті по митному оформленню та зовнішньоекономічній діяльності

Статті по зовнішньоекономічній діяльності

За порушення строків розрахунків у сфері зовнішньоекономічної діяльності – пеня й санкції

29

Березня
2017
Автор: Адміністратор
Порушення строків розрахунків в зовнішньоекономічній діяльності

  Згідно зі ст. 4 Закону України «Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті» порушення юридичними особами та фізичними особами-підприємцями України строків розрахунків по зовнішньоекономічних контрактах, установлених Національним банком України, передбачає стягнення пені за кожний день прострочення в розмірі 0,3% від суми недоотриманого виручки або вартості недопоставленого товару в іноземній валюті. Загальний розмір нарахованої пені не може перевищувати суми недоотриманого виручки.

Читати далі...

Комплектний об'єкт. Особливості митного оформлення комплектних об'єктів.

17

Березня
2017
Автор: Адміністратор
Митне оформлення комплектного об'єкта

  Особливості митного оформлення комплектних об'єктів регламентовано наказом Міністерства фінансів України від 30.05.2012р. №630 «Про затвердження порядку виконання митних формальностей при здійсненні митного оформлення комплектних об'єктів».

  Що ж таке комплектний об'єкт? Комплектний об'єкт – це товар, який, згідно вимог Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності, класифікується за одним товарним кодом, але у зв'язку з виробничими або транспортними умовами переміщується через митний кордон України в розібраному виді декількома транспортними засобами.

Читати далі...

Про здійснення верифікації (перевірки) сертифікатів про походження товарів форми EUR.1

10

Березня
2017
Автор: Адміністратор
Перевірка сертифікатів форми EUR.1

  Своїм листом від 03.03.2017р. №5466/7/99-99-19-03-17 Державна фіскальна служба України наводить критерії перевірки достовірності документів про походження товарів з Європейського Союзу, а саме сертифікатів про походження товару форми EUR.1 та декларацій інвойсів.

  З метою підвищення ефективності роботи з перевірки сертифікатів з перевезення товару форми EUR. 1 та декларацій інвойсів відповідно до статті 33 Протоколу 1 Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом необхідно керуватися наступним.

Читати далі...