Статті по митному оформленню та зовнішньоекономічній діяльності

Статті по зовнішньоекономічній діяльності

Митне оформлення мінеральних добрив

25

Квітня
2017
Автор: Адміністратор
Митне оформлення мінеральних добрив

  Останнім часом спостерігається значний ріст імпорту в Україну й, відповідно, митного оформлення мінеральних добрив.

  Мінеральні добрива це, по своїй суті, неорганічні з'єднання, що містять необхідні для рослин поживні речовини у вигляді різних мінеральних солей. В залежності від того, які поживні елементи містяться в них, мінеральні добрива підрозділяють на прості – фосфорні, азотні, калійні добрива й комплексні – що містять кілька поживних елементів.

Читати далі...

За порушення строків розрахунків у сфері зовнішньоекономічної діяльності – пеня й санкції

29

Березня
2017
Автор: Адміністратор
Порушення строків розрахунків в зовнішньоекономічній діяльності

  Згідно зі ст. 4 Закону України «Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті» порушення юридичними особами та фізичними особами-підприємцями України строків розрахунків по зовнішньоекономічних контрактах, установлених Національним банком України, передбачає стягнення пені за кожний день прострочення в розмірі 0,3% від суми недоотриманого виручки або вартості недопоставленого товару в іноземній валюті. Загальний розмір нарахованої пені не може перевищувати суми недоотриманого виручки.

Читати далі...

Комплектний об'єкт. Особливості митного оформлення комплектних об'єктів.

17

Березня
2017
Автор: Адміністратор
Митне оформлення комплектного об'єкта

  Особливості митного оформлення комплектних об'єктів регламентовано наказом Міністерства фінансів України від 30.05.2012р. №630 «Про затвердження порядку виконання митних формальностей при здійсненні митного оформлення комплектних об'єктів».

  Що ж таке комплектний об'єкт? Комплектний об'єкт – це товар, який, згідно вимог Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності, класифікується за одним товарним кодом, але у зв'язку з виробничими або транспортними умовами переміщується через митний кордон України в розібраному виді декількома транспортними засобами.

Читати далі...