Статті по митному оформленню та зовнішньоекономічній діяльності

Статті по зовнішньоекономічній діяльності

Товаросупровідні, товаротранспортні й комерційні документи в зовнішньоекономічній діяльності підприємства

20

Гру
2014
Автор: Адміністратор
Товаросупровідні, товаротранспортні й комерційні документи

   Усе різноманіття документів, які використовуються підприємством у зовнішньоекономічній діяльності, умовно можна розділити на три основні групи: комерційні документи, товаросупровідні документи та товаротранспортні документи.

   До комерційних документів (англ. - commercial documents) у зовнішньоекономічній діяльності відносять документи, які визначають вартісну, якісну й кількісну характеристики товару. Ці документи оформляє на своєму бланку продавець, а для покупця вони є підставою до оплати імпортованого товару. Крім рахунку-фактури до комерційних документів також належать: попередній рахунок (рахунок-проформа), рахунок-специфікація й інші.

Читати далі...

Знищення, руйнування, утилізація. Тульчинський ветсанзавод. Оформлення вантажів в митному режимі знищення на Тульчинському ветсанзаводі

15

Гру
2014
Автор: Адміністратор

Знищення, руйнування, утилізація. Оформлення вантажів в митному режимі знищення

   В митний режим «Знищення (утилізація) або руйнування», як правило, заявляються товари, які, перебуваючи під митним контролем, після переміщення їх через кордон України, у силу об'єктивних причин втратили свої якісні характеристики, термін придатності, споживання й не можуть бути поміщені в режим імпорту.

   Знищивши (утилізувавши) неякісний або небезпечний товар під митним контролем власник, таким чином, звільняється від видатків на транспортування його за межі території України, а також від сплати обов’язкових податків і зборів на імпорт.

Читати далі...

Митне оформлення тимчасового ввезення, тимчасове ввезення – вивезення вантажів

12

Вер
2014
Автор: Адміністратор

Митне оформлення тимчасового ввезення

 Тимчасове ввезення (вивезення) - митний режим, відповідно до якого товари можуть ввозитися на територію України чи вивозитися за ї межі з обов’язковим послідуючим поверненням таких товарів без будь-яких змін чи втрат при нормальних умовах транспортування.

  Митний режим тимчасового ввезення або тимчасового вивезення встановлює вимоги, дотримання яких дозволяє тимчасове використання товарів в Україні, а українських товарів - за межами України, а також звільнення від сплати податків при митному оформленні таких товарів й відсутності заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності.

Читати далі...