Статті по митному оформленню та зовнішньоекономічній діяльності

Статті по зовнішньоекономічній діяльності

Митний брокер Одеса. Послуги митного брокера в Одесі та Одеській області.

08

Грудня
2016
Автор: Адміністратор
Митний брокер Одеса

  Компанія «БрокСтар» готова запропонувати послуги митного брокера підприємствам м.Одеса й Одеської області.

  Територіально наше підприємство знаходиться на транзитному маршруті з Європи в Одесу - автодорога М12, яка зв'язує захід і схід України. Це дає можливість нам, як митному брокерові, оформляти всі вантажі, що йдуть із Одеси в Європу й зворотному напрямку.

Читати далі...

Митне оформлення автомобілів. Імпорт та розмитнення авто 2016.

17

Жовтня
2016
Автор: Адміністратор
Митне оформлення авто

  МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ АВТОМОБІЛІВ В УКРАЇНІ має багато «підводних каменів», тому підходити до цього питання потрібно зважено й не кваплячись. Бажано прорахувати всі за та проти, можливо ваша поїздка за кордон і розмитнення імпортного авто буде лише зайвою втратою коштів і дешевше придбати бажаний автомобіль в Україні. Імпорт автомобілів в Україну, як і будь-якого іншого товару, обкладається податками.

Читати далі...

Експорт пиломатеріалів з України. Митне оформлення лісоматеріалів і пиломатеріалів.

23

Бер
2016
Автор: Адміністратор
Експорт пиломатеріалів

  Експорт лісоматеріалів і пиломатеріалів з України регулюється Законом України «Про особливості державного регулювання діяльності суб'єктів підприємницької діяльності, пов'язаної з реалізацією й експортом лісоматеріалів».

  Митне оформлення лісоматеріалів має свої нюанси й особливості. Закон дає визначення лісоматеріалів як деревних матеріалів, які утворюються шляхом поділу на частині деревних колод для подальшого їхнього використання або переробки, - код 4403, 4404 згідно УКТЗЕД. Пиломатеріали - пило продукція певних розмірів і якості, яка має, щонайменше, дві плоско-паралельні грані, - код 4407 згідно УКТЗЕД.

Читати далі...