Статті по митному оформленню та зовнішньоекономічній діяльності

Статті по зовнішньоекономічній діяльності

Сертифікат з перевезення товару форми EUR.1.
Оформлення сертифікату EUR.1

21

Гру
2015
Автор: Адміністратор
Сертифікат з перевезення товару EUR.1

 Сертифікат з перевезення товару EUR.1 оформляється на виконання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони боку, і Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їх державами-членами, з іншої сторони. Вона ратифікована Законом України від 16 вересня 2014 року № 1678-VII (далі – Угода).

   З 01 січня 2016 року в рамках даної Угоди митниці Державної фіскальної служби будуть здійснювати видачу сертифікатів на перевезення вантажів форми EUR.1 при експорті товарів з України в країни ЄС.

Читати далі...

Митний брокер: права та обов’язки

02

Лип
2015
Автор: Адміністратор
Митний брокер Брокстар

   Митний брокер – це підприємство або організація, що надає послуги, по декларуванню товарів і транспортних засобів, які переміщуються через митний кордон України. Діяльність митного брокера регламентована главою 59 Митного кодексу України. Згідно законодавства, митний брокер може здійснювати свою діяльність у будь-якому митному органі України.

Читати далі...

Митне оформлення імпорту, імпорт товару в Україну

10

Черв
2015
Автор: Адміністратор
Митне оформлення імпорту

  Митне оформлення імпорту вантажів повинне починатися на етапі укладання зовнішньоекономічної угоди. Його слід починати із пророблення пунктів контракту під час переговорів з партнерами, з уточнення переліку документів, які надає контрагент, умов поставки й вирішення питань нетарифного регулювання.

  Щоб уникнути невиправданих фінансових і часових витрат при імпорті вантажів в Україну, до цього обговорення бажано залучити фахівця в галузі зовнішньоекономічної діяльності - митного брокера. Він допоможе укласти угоду з максимально вигідними для наступного митного оформлення наслідками, дозволить мінімізувати фінансові й часові витрати.


Читати далі...